شما اینجا هستید : خانه  »  اخبار سایت

مطالب یافت شده برای دسته بندی : اخبار سایت

دانلود نوحه و مداحی مجید بنی فاطمه شب عاشورا محرم ۹۹

دانلود نوحه و مداحی مجید بنی فاطمه شب عاشورا محرم ۹۹

مداحی مجید بنی فاطمه شب عاشورا محرم ۹۹

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، در این پست گلچینی از نوحه و مداحی های مجید بنی فاطمه در شب عاشورا محرم ۹۹ را برایتان گردآوری کرده ایم. که در ادامه می توانید این مداحی ها را به صورت آنلاین بشنوید و یا در صورت تمایل دانلود نمایید.

دانلود نوحه و مداحی مجید بنی فاطمه شب هفتم محرم ۹۹

دانلود نوحه و مداحی مجید بنی فاطمه شب هفتم محرم ۹۹

مداحی مجید بنی فاطمه شب هفتم محرم ۹۹

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، در این پست گلچینی از نوحه و مداحی های مجید بنی فاطمه در شب هفتم محرم ۹۹ را برایتان گردآوری کرده ایم. که در ادامه می توانید این مداحی ها را به صورت آنلاین بشنوید و یا در صورت تمایل دانلود نمایید.

دانلود نوحه و مداحی جواد مقدم شب هفتم محرم ۹۹

دانلود نوحه و مداحی جواد مقدم شب هفتم محرم ۹۹

مداحی جواد مقدم شب هفتم محرم ۹۹

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور آزادگان و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، در این پست گلچینی از نوحه و مداحی های جواد مقدم در شب هفتم محرم ۹۹ را برایتان گردآوری کرده ایم. که در ادامه می توانید این مداحی ها را به صورت آنلاین بشنوید و یا در صورت تمایل دانلود نمایید.

مجموعه گلچین ها

a:7:{s:8:”location”;a:1:{i:0;a:1:{i:0;a:3:{s:5:”param”;s:9:”post_type”;s:8:”operator”;s:2:”==”;s:5:”value”;s:4:”post”;}}}s:8:”position”;s:6:”normal”;s:5:”style”;s:7:”default”;s:15:”label_placement”;s:3:”top”;s:21:”instruction_placement”;s:5:”label”;s:14:”hide_on_screen”;s:0:””;s:11:”description”;s:93:”لینک باکس اختیاری جهت درج مجموعه آهنگ های گلچین شده”;}