شما اینجا هستید : خانه

تمامی مطالب مربوط به : حسین تهی

تهی دانلود فول آهنگ های حسین تهی سال ۹۹ و ۲۰۲۰

تهی دانلود فول آهنگ های حسین تهی منتشر شده در سال ۹۹ و ۲۰۲۰

سید حسین موسوی توحیدی معروف به حسین تهی یکی از خوانندگان رپ ،متولد ۶ بهمن ۱۳۶۴ است.

او هدف اصلی خود از خوانندگی را گسترش رپ فارسی و انسجام میان ایرانیان عنوان کرده‌است. او می‌گوید رپ فارسی تقلیدی از غرب نیست بلکه در اشعار شاعرانی چون مولانا ابیاتی شبیه به رپ داریم مثل رجزخوانی مولانا که می‌گوید : “تیر منم کمان منم پیر منم جوان منم”

حسین لقب “تهی” را عقیده اش بر خالی بودن از بدی ها ،زشتی ها و انرژی های منفی بیان میکند واین لقب را نشات گرفته از دوران گرفته از دوران دبیرستان و درس ریاضی می خواند.

وی از سال ۱۳۷۹ به طور غیر حرفه ای وارد عرصه موسيقی شد و ترانه هایش را در استوديو ی خانگيش ضبط و تکثیر ميکرد، او از سال ۱۳۸۱ فعالیتش را به طور حرفه ای آغاز و ترانه های خود را در استوديو های شهر تهران به ضبط می رساند.

او تا کنون بیش از ۵۰ ترانه از خود به خوانده است که هر کدام دارای مضامین خاصی می باشد و هر کدام رنگی از ذوق هنری این خواننده را نمایان می کند .اشعار او شامل مفاهیم عاشقانه ، اجتماعی ، دنس و پارتی ، خدا و حتی مذهبی می شود. حسین تهی کارهای زیادی را با همراهی امیر تتلو از خود به جای گذاشته و این دو گروهی به نام “T&T” را تشکیل دادند که پس از آن ترانه های گسترده ای را در قالب آلبوم “T&T” منتشر و در اختیار طرفداران موزیک در ایران قرار دادند.