شما اینجا هستید : خانه  »  گلچین   »   زخمی دانلود فول آهنگ های زخمی سال ۱۴۰۰ و ۲۰۲۱

زخمی دانلود فول آهنگ های زخمی سال ۱۴۰۰ و ۲۰۲۱

زخمی دانلود فول آهنگ های زخمی منتشر شده در سال ۱۴۰۰ و ۲۰۲۱

آهنگ های زخمی جدید و قدیمی با کیفیت ۳۲۰ و پخش آنلاین

زخمی

زخمی یکی از خواننده های قدیمی رپ است که با خواننده های دیگری نظیر جی دال، مروارید، سوگند و مهرداد هیدن همکاری داشته است.

امیرعلی خسروجردی مشهور به زخمی خواننده رپ ایرانی متولد تهران در سال ۱۳۶۹ است. خانوادهاش هنری هستند و دوران کودکی پرمخاطره ای داشته ، چون نوع افکارش با اجتماعی که در آن زندگی می کرده همخوانی نداشت. او از ترانه اینجا تهرانه هیچکس یاد می کند که به خوبی اوضاع جامعه را روایت می کند ، همین ترانه باعث شد زخمی فکر کند می تواند در آینده او هم ترانه هایی را بخواند تا شاید روی افکار نوجوان ها و جوان ها تاثیرگذار باشد. آهنگ چرا من ، که به مسائل اجتماعی می پردازد معروف ترین ترانه اجتماعی زخمی است.

زخمی ۱۱ سال است که در انگلستان اقامت دارد. به دلیل دردسرهایی که زخمی در ارتباط با مردم ، همسایه و پلیس داشت خانواده اش تصمیم می گیرند وی را از ایران خارج کنند. امیرعلی در ابتدای ورود به انگلستان از فرهنگ و نوع برخورد مردم انگلیس تعجب می کند ، تواضع و احترامی که مردم برای یکدیگر قائل هستند روی وی اثر زیادی گذاشته است. امیرعلی از درگیری های خیابانی در ایران به خاطر چشم در چشم نگاه کردن یا مسائل پیش پا افتاده می گوید که منجر به دعوا می شده اما در انگلستان از این موارد خبری نیست.

زخمی ، بعد از مشاهده آزادی هایی که در انگلستان دید تصمیم گرفت موسیقی رپ را شروع کند. او ۷ سال قبل با پرهام (خواننده) آشنا می شود و با نام عصیان به مدت دو سال شروع به همکاری می کنند ، این مجموعه هیچ وقت منتشر نشده است. در آلبوم بعدی به نام شخصی با مهراد هیدن ، علی جیدال و پرهام همکاری کرد که با حمایت بسیاری از جمله عرفان ، سامی بیگی و تهی روبرو شد ، ضبط آلبوم شخصی هم ۲ سال طول کشید.

نظر زخمی درمورد درآمد موسیقی رپ این است که کار موسیقی همراه با عشق و تلاش است و درآمد آن چنانی ندارد ، بنابراین روی درآمد آن حساب نمی کند. امیرحسین از دورانی می گوید که دائما در حال تلاش و ضبط آهنگ در استودیو بوده و حتی برخی شب ها در استودیو می مانده تا کارش را انجام دهد.

زخمی در چندین آهنگ با سوگند سهیلی خواننده مشهور ایرانی همکاری داشته است مانند: میگذره ، آینه آینه ، بمب بمب .

امیرحسین با سوگند ازدواج کرده و فرزند آن ها چندی قبل به دنیا آمد.نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : ۰ در حال بررسی : 0

یک × 2 =